Srijeda, 3 travnja, 2024

Mladi Vatreni čini se ostaju bez Europskog Prvenstva

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”3.29.3″][et_pb_row _builder_version=”3.29.3″][et_pb_column _builder_version=”3.29.3″ type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”3.29.3″ hover_enabled=”0″]

Mladi Vatreni najvjerojatnije ostaju bez plasmana na Euro

Kako je sve lijepo izgledalo nakon prvog poluvremena. Na semaforu je pisalo 0-2 za Hrvatsku i činilo se da to dečki samo mirno moraju privesti do kraja, ali nisu se Škoti predali.
Za Hrvatsku su lijepe pogodke zabili veznjaci Nikola Moro i Kristijan Bistrović. Moro je poentirao u 20. minuti nakon asistencije Majera, dok je drugi pogodak došao pet minuta poslije. Projektil Kristijana Bistrovića u mreži Škota.
U drugom poluvremenu druga priča. Škoti su smanjili na 2-1 u 54. minuti pogodkom koji ide na dušu Šempera. Nije smio ovako naivno primiti gol, a onda možda ključni detalj utakmice. Glup crveni karton dobija Borna Sosa i ostavlja svoje suigrače na cjedilu. Crveni odmah nakon gola Škota u 56. minuti, ionako uzdrmani Vatreni su primili sljedeći gol u 70. minuti preko McLennana.
Nakon što su izjednačili Škoti, dobili su i oni crveni karton u 72. minuti, pocrvenio je Gilmour. Škotima je odgovarao i remi da sačuvaju prvo mjesto, pa su to tako do kraja i uspjeli.
Prva je Škotska s 18, Česi su drugi sa istim brojem bodova, dok smo mi na trećem mjestu sa 17 bodova. Hrvatska si je ovim remijem znatno umanjila šanse za plasman na Euro. Škoti i Česi u puno boljoj situaciji.[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]