Četvrtak, 25 srpnja, 2024

Dinamo po novu senzaciju u Španjolsku

Dinamo u lovu na polufinale Europa Lige

Zagrebački Dinamo večeras od 21 sat u Španjolskoj ide po još jednu veliku senzaciju. Hrvatski prvak protiv španjolskog kluba igra uzvratnu utakmicu četvrtfinala Europa lige, a Villarreal je u prvom susretu prije tjedan dana na Maksimiru slavio 1:0 pogotkom Morena iz jedanaesterca.
Modri u ovu utakmicu ulaze s imperativom pobjede, jedino im to može donijeti prolaz dalje. Dobra je stvar da je rezultat i dalje aktivan, ako Dinamo slavi s 1-0 išlo bi se u produžetke, a Dinamo bi direktno prošao dalje s bilo kojom pobjedom koja uključuje više golova.
Dinamo dakle nema što kalkulirati, ništa ne mogu izgubiti. Od početka su karte podijeljene, pobjeda je jedini cilj. Tottenham je pao nakon ogromnih 2-0, pa zašto ne bi i Villarreal.
Krznar i dalje nažalost ima problema s napadačima. Gavranović je izvan kadra i za ovu utakmicu, a Petković i dalje nije spreman nastupiti od prve minute. Opet će se morati igrati s lažnom devetkom, vidjet ćemo hoće li to i ovaj put biti Atiemwen ili će se Krznar odlučiti za nekog drugog igrača.
Kapetan Ademi je imao problema nakon utakmice s Lokomotivom, ali prema zadnjim vjestima trebao bi biti spreman i krenuti od prve minute. Svi ostali su spremni za utakmicu i jedva čekaju početak.
Villarreal je odmarao igrače u zadnjoj prvenstvenoj utakmici koju su na kraju i izgubili. Vrlo ozbiljno shvaćaju Dinamo, Modrima neće biti nimalo lako u ovoj utakmici, ali sigurno da će imati svoje šanse. Sretno Dinamo!!!