Četvrtak, 25 srpnja, 2024

Čilić lijepo ušao u novu sezonu, polufinale u Adelaideu

Čilić odlično ušao u novu sezonu, plasirao se u polufinale ATP turnira u Adelaideu

Marin Čilić lijepo je otvorio 2022. godinu. Na prvom turniru na kojem nastupa ove godine upisao je dvije pobjede i plasirao se u polufinale ATP turnira u Adelaideu.
Do polufinala stigao je pobjedom nad nezgodnim protivnikom. S druge strane bio je Srbin Laslo Đere, ali Marin ga je rutinski svladao u dva odigrana seta. U prvom setu Marin je jednom oduzimao servis svom protivniku, a u drugom je to bilo još uvjerljivije, dva puta je uzimao break Laslu. Na kraju uvjerljiv rezultat 6-3 6-2.
U polufinalu Marina čeka nezgodan protivnik, s druge strane naći će se Rus Karen Khachanov.