Subota, 25 svibnja, 2024

Naši klubovi saznali potencijalne protivnike u 3. pretkolu, ali idemo po redu, Dinamo već sutra sa Shkupijem

[et_pb_section fb_built=”1″ admin_label=”section” _builder_version=”4.16″ global_colors_info=”{}”][et_pb_row admin_label=”row” _builder_version=”4.16″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat” global_colors_info=”{}”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”4.16″ custom_padding=”|||” global_colors_info=”{}” custom_padding__hover=”|||”][et_pb_text _builder_version=”4.17.4″ _module_preset=”default” hover_enabled=”0″ sticky_enabled=”0″]

Dinamo na Maksimiru dočekuje makedonski Shkupi

Dinamo kreće svoj europski put u drugom pretkolu kvalifikacija za Ligu Prvaka. Prvi protivnik Modrih bit će klub koji vodi Goce Sedolski, makedonski prvak Shkupi.

Shkupi je u prvom pretkolu izbacio prvaka Gibraltara i sada dolaze na noge hrvatskom prvaku koji u ovaj meč ulazi kao veliki favorit. Dinamo je u svim segmentima daleko kvalitetnija momčad i ako sve bude po planu već sutra bi mogli riješiti pitanje prolaska.

Svi naši klubovi saznali su svoj put do playoffa. Dinamo do playoffa Lige Prvaka, a ostali do playoffa Konferencijske lige.

(Potencijalni) protivnici:
DINAMO / Shkupi – Ludogorec / Schamrock
OSIJEK /Kyzylzhar – Botev Plodiv / APOEL
RIJEKA / Djurgardens – Sepsi / Olimpija
HAJDUK – Vitoria / Puškaš Akademia[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Najnovije vijesti

Povezani članci

Postanite naš partner

Naša platforma pruža priliku vama i vašem poduzeću da se reklamirate i pružite našim korisnicima put prema vašim aktualnim događanjima, proizvodima i uslugama..