Srijeda, 20 ožujka, 2024

Bez Vide i Broza, vraća se Livaković, Vatreni u borbi za opstanak u Ligi A

[et_pb_section fb_built=”1″ admin_label=”section” _builder_version=”3.22″ _i=”0″ _address=”0″][et_pb_row admin_label=”row” _builder_version=”3.25″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat” _i=”0″ _address=”0.0″][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”3.25″ custom_padding=”|||” _i=”0″ _address=”0.0.0″ custom_padding__hover=”|||”][et_pb_text _builder_version=”3.29.3″ hover_enabled=”0″]

Poslije Vide zbog korone otpao i Brozović, Livaković prebolio virus i vraća se na gol

Jako je napeto bilo na zadnjem testiranju pred utakmicu s Švedskom. Upalili su se alarmi nakon što se saznalo nakon utakmice s Turskom da je Domagoj Vida igrao zaražen virusom.
Naši igrači su svi veliki prijatelji i samim tim vrlo bliski, pa je postajala sumnja da je Vida mogao prenijeti virus i drugima. Ispalo je da imamo još jednog pozitivnog, to je Marcelo Brozović, još jedan igrač koji bi se našao od prve minute, ali opet dobro je kako je moglo biti. Tu je Kovačić koji može zamijeniti Broza.
Vatreni od 20:45h napadaju Švedsku. Dobra je vijest što su se od korone oporavili Livaković i Petković koji su se pridružili momčadi. Livaković će startati od prve minute, vraća se na svoju poziciju, dok će Petković vjerojatno priliku čekati s klupe.
Šveđani nemaju problema s virusom u momčadi i bit će jako nabrijani da pokažu da imaju kvalitetu za ostati u prvom rangu Lige Nacija. U prošloj međusobnoj utakmici na terenu je možda čak Švedska i pokazala više od nas, ali mi smo na kraju odnijeli s(p)retno sva tri boda.
Danas se također očekuje tvrda utakmica. Morat će naši odigrati na viskoj razini ako žele potvrditi opstanak među najjačima.