Rijeka srušila Dinamo, Rabuzinovo sunce ide u Rijeku

Fantastičnu finalnu utakmicu gledali smo na Aldo Drosini. Rabuzinovo sunce ide u Rijeku, redizajnirani trofej zasluženo ide Riječanima koji su svladali Modre s 3-1. Gledali smo jednu jako dobru utakmicu, u lijepoj atmosferi, vidjeli smo veliki broj uzbuđenja i golova. Igor Bišćan nadmudrio je svog kolegu Nenada Bjelicu u ovoj utakmici.

Rijeka je odigrala fenomenalno prvo poluvrijeme. Zatvorili su gotovo sve prilaze svom golu, jedinu dobru priliku za Dinamo u prvom poluvremenu propustio je Oršić nakon fenomenalne povratne lopte Ademija. Rijeka je povela u 13. minuti nakon ubačaja iz kornera zabio je Čolak. Petković nije uspio izbaciti loptu, pobjegao mu je Čolak i lijepo zabio. Drugi gol pao je nakon još jedne pogreške Modrih u obrani, Kvržić je prošao kraj nesretnog Rrahmanija i lijepo dao loptu Haliloviću kojem nije bilo teško zabiti.

Dinamo se probudio u drugom poluvremenu. Igrali su odlično, zabili čak i pogodak. Oršić je pogodio u 63. minuti, a u 73. minuti Dani Olmo promašio je jedanaesterac koji je skrivio Escoval. Dinamo nije iskoristio svoju veliku priliku i brzo je to kaznio Kvržić, fenomenalan pogodak u 84. minuti. Apsolutno zaslužena pobjeda Riječana koji su odigrali veliku utakmicu. Čestitke!!