Čilić lijepo ušao u novu sezonu, polufinale u Adelaideu

Hrvati Stutgart

07.01.2022

Čilić odlično ušao u novu sezonu, plasirao se u polufinale ATP turnira u Adelaideu

Marin Čilić lijepo je otvorio 2022. godinu. Na prvom turniru na kojem nastupa ove godine upisao je dvije pobjede i plasirao se u polufinale ATP turnira u Adelaideu.

Do polufinala stigao je pobjedom nad nezgodnim protivnikom. S druge strane bio je Srbin Laslo Đere, ali Marin ga je rutinski svladao u dva odigrana seta. U prvom setu Marin je jednom oduzimao servis svom protivniku, a u drugom je to bilo još uvjerljivije, dva puta je uzimao break Laslu. Na kraju uvjerljiv rezultat 6-3 6-2.

U polufinalu Marina čeka nezgodan protivnik, s druge strane naći će se Rus Karen Khachanov.

MARIN ČILIĆ je u 3. kolu Australian Opena u fantastičnome meču pobijedio Andreja Rubljeva Marin je slavio u odličnom meču protiv Rusa s rezultatom 3-1 u setovima, ukupni skor bio je 7:5, 7:6, 3:6, 6:3 u korist našeg tenisača i tako je došao do jedne od najvećih...