Ćorić preko Kyrgiosa do četvrtfinala uglednog turnira

Hrvati Stutgart

26.03.2019

Borna Ćorić u četvrtfinalu Mastersa u Miamiju

Borna Ćorić je jedini preostali hrvatski predstavnika u singl dijelu na uglednom turniru iz serije 1000. Ćorić opravdava svoj renome koji je zaradio prošle godine i održava se visoko na ATP ljestvici. U osmini finala svladao je fenomenalnog Nicka Kyrgiosa koji je bio favoriziran po kladionicama jer u zadnje vrijeme igra u zavidnoj formi, ali Borna je našao recept za sjajnog Australca.

Borna je svladao Kyrgiosa nakon tri odigrana seta. Australac je uzeo prvi set sa 6-4, ali u drugom Borna je podigrao razinu svoje igre i brzo vratio stvari na početak. Bio je Borni dovoljan jedan break da taj set dobije sa 6-3, a onda je sve furiozno u trećem setu, dva puta je uzimao break Australcu. Kyrgios je odličan igrač, ali i jedan jako lud lik, razbijao je rekete, svađao se sa sucima i publikom, Borna je bio smiren tijekom cijelog meča i zasluženo juriša po polufinale.

Za polufinale igrat će protiv Kanađanina Auger-Aliassimea s kojim se dosad nije nikako susretao. Prije Kyrgiosa izbacio je Chardya i Carballes Baenu, zanimljivo u svim mečevima je gubio prvi set i pravio preokret na 2-1. Protiv kanadskog tinejdžera želimo mu laganu pobjedu u dva seta. Naprijed Bornaaa!!

Dinamo na otvaranju dočekuje West Ham Hrvatski prvak otvara nastup u grupnoj fazi Europa Lige s engleskim klubom. Utakmica je na rasporedu od 18.45 , aizabranici Damira Krznara lovit će na Maksimiru veliku pobjedu protiv londonskog kluba. West Ham je plasman u...

Kovačić otpustio sve kočnice i igra fantastično

Mateo Kovačić igra maestralno u zadnje vrijeme Mateo Kovačić otpustio je sve kočnice i igra fantastičan nogomet. Mateo je izdominirao u zadnje tri kvalifikacijske utakmice u reprezentaciji, a još i bolje mu ide na klupskom planu. Chelsea je aktualni prvak Europe, a...