Dinamo po novu senzaciju u Španjolsku

Hrvati Stutgart

15.04.2021

Dinamo u lovu na polufinale Europa Lige

Zagrebački Dinamo večeras od 21 sat u Španjolskoj ide po još jednu veliku senzaciju. Hrvatski prvak protiv španjolskog kluba igra uzvratnu utakmicu četvrtfinala Europa lige, a Villarreal je u prvom susretu prije tjedan dana na Maksimiru slavio 1:0 pogotkom Morena iz jedanaesterca.

Modri u ovu utakmicu ulaze s imperativom pobjede, jedino im to može donijeti prolaz dalje. Dobra je stvar da je rezultat i dalje aktivan, ako Dinamo slavi s 1-0 išlo bi se u produžetke, a Dinamo bi direktno prošao dalje s bilo kojom pobjedom koja uključuje više golova.

Dinamo dakle nema što kalkulirati, ništa ne mogu izgubiti. Od početka su karte podijeljene, pobjeda je jedini cilj. Tottenham je pao nakon ogromnih 2-0, pa zašto ne bi i Villarreal.

Krznar i dalje nažalost ima problema s napadačima. Gavranović je izvan kadra i za ovu utakmicu, a Petković i dalje nije spreman nastupiti od prve minute. Opet će se morati igrati s lažnom devetkom, vidjet ćemo hoće li to i ovaj put biti Atiemwen ili će se Krznar odlučiti za nekog drugog igrača.

Kapetan Ademi je imao problema nakon utakmice s Lokomotivom, ali prema zadnjim vjestima trebao bi biti spreman i krenuti od prve minute. Svi ostali su spremni za utakmicu i jedva čekaju početak.

Villarreal je odmarao igrače u zadnjoj prvenstvenoj utakmici koju su na kraju i izgubili. Vrlo ozbiljno shvaćaju Dinamo, Modrima neće biti nimalo lako u ovoj utakmici, ali sigurno da će imati svoje šanse. Sretno Dinamo!!!

Povratak na domaće travnjake nakon zimske pauze Nakon zimske pauze na terene se vraćaju i domaći nogometaši. Drugi dio sezone starta u petak utakmicom Istre i Gorice, odmah jedna zanimljiva utakmica između dvije ekipe koje ove sezone igraju oku ugodan nogomet. Ta...

Čilić podsjetio na najbolje dane karijere, pao je 5. igrač svijeta

MARIN ČILIĆ je u 3. kolu Australian Opena u fantastičnome meču pobijedio Andreja Rubljeva Marin je slavio u odličnom meču protiv Rusa s rezultatom 3-1 u setovima, ukupni skor bio je 7:5, 7:6, 3:6, 6:3 u korist našeg tenisača i tako je došao do jedne od najvećih...