Srijeda, 3 travnja, 2024

Gol za povijest, Hrvat postigao prvi gol ikada u Konferencijskoj Ligi

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.10.6″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][et_pb_row _builder_version=”4.10.6″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”4.10.6″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][et_pb_text _builder_version=”4.10.6″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”]

Hrvat strijelac prvog gola u povijesti Konferencijske lige

Danas kreće grupna faza Lige Prvaka, a pomalo u njenoj sjeni startalo je i novo su natjecanja u UEFA-inoj konkurenciji, Konferencijskoj ligi. Prva dva susreta grupne faze odigrali su Maccabi Haifa i Feyenoord te Maccabi Tel Aviv i armenski Alashkert.

U momčadi Maccabija Tel Aviva od prve minute zaigrao je hrvatski napadač Stipe Perica i već u 13. minuti zabio je za vodstvo svoje momčadi, gol će ostati poznat i kao prvi službeni u grupnoj fazi novog UEFA-inog natjecanja.

Stipe je do kraja utakmice upisao i asistenciju, a njegov klub slavio je s uvjerljivih 4-1.