Kakva golčina Luke Modrića uoči utakmice s Mađarskom

Luka Modrić

Hrvati Stutgart

05.10.2019

Luka Modrić ne zabija često, ali kad zabije to je onda prava golčina!

Kapetan Hrvatske i naš najbolji nogometaš – Luka Modrić potvrdio je odličnu formu uoči važne kvalifikacijske utakmice. U dvoboju Real Madrida i Granade, hrvatski reprezentativac zabio je fenomenalan pogodak.

Luka je zabio treći gol na utakmici, za vodstvo 3-0 u 61. minuti. A gol je za naslovnice, s nekih 20ak metara odapeo je pravu bombu u gornji lijevi kut nemoćnog vratara Granade.

Nakon pogotka Luke Modrića već su pomislili igrači Real Madrida da je sve gotovo. Došla im je brzo Granada na 3-2, ali u 92. minuti veliku pobjedu Real Madrida potvrdio je James Rodriguez.

Real Madrid je trenutno vodeća momčad u španjolskoj La Ligi. Kraljevi nakon 8 odigranih kola imaju 18 bodova. Četiri više od Atletica i čak pet više od Barcelone, ali oni još uvijek nisu odigrali svoje utakmice u ovom kolu.

Povratak na domaće travnjake nakon zimske pauze Nakon zimske pauze na terene se vraćaju i domaći nogometaši. Drugi dio sezone starta u petak utakmicom Istre i Gorice, odmah jedna zanimljiva utakmica između dvije ekipe koje ove sezone igraju oku ugodan nogomet. Ta...

Čilić podsjetio na najbolje dane karijere, pao je 5. igrač svijeta

MARIN ČILIĆ je u 3. kolu Australian Opena u fantastičnome meču pobijedio Andreja Rubljeva Marin je slavio u odličnom meču protiv Rusa s rezultatom 3-1 u setovima, ukupni skor bio je 7:5, 7:6, 3:6, 6:3 u korist našeg tenisača i tako je došao do jedne od najvećih...