Kovačić odlično zamijenio Kroosa

Hrvati Stutgart

19.02.2018

Mateo Kovačić uskočio u prvi sastav umjesto ozljeđenog Kroosa

U Realu se oglasio alarm za paniku nakon što se u utakmici protiv Paris Saint Germaina povrijedio jedan od najstandardnijih i najkvalitetnijih igrača Toni Kroos. Kroos zajedno sa Modrićem i Casemirom čini glavnu osovinu Zidanove momčadi, igrači u koje ima zaista veliko povjerenje.

U pobjedi protiv Betisa konačno svoju šansu od prve minute je dobio naš reprezentativac Mateo Kovačić i odigrao je jednu zaista zrelu utakmicu. Igrao je zajedno u paru sa Casemirom, dok su na klupi ovaj put ostali Isco i Modrić. Kovačić i Casemiro su dobro odradili svoj posao na sredini terena, Mateo je imao 95% točnih dodavanja, nekoliko uspješnih driblinga i vrlo dobrih proigravanja, a veliki posao odradio je i prema nazad.

Bila je to zaista jedna zanimljiva partija, prava nogometna poslastica sa velikim brojem golova. Na kraju je završilo 5-3 za Real Madrid, Betis je na poluvremenu imao vodstvo 2-1. Idemo redom, prvi je poveo Real Madrid na startu utakmice golom Asensija, da bi Betis u roku četiri minute došao do 2 gola, u 33. zabija Mandi, a u 37. minuti autogol postiže Nacho. U drugo poluvrijeme bolje je ušao Real, u 50. minuti gol postiže kapetan Ramos, devet minuta poslije Asensio postiže drugi gol na utakmici, da bi u 65. minuti do gola došao i Cristiano Ronaldo. U 85. minuti situaciju opet komplicira Leon koji smanjuje na 4-3, ali nedugo nakon što je ušao u igru Karim Benzema potvrđuje pobjedu Real Madrida.

Mateo nam treba u što boljoj formi za predstojeće Svjetsko Prvenstvo, nadamo se da će imati što više prilika da se dokaže u Realovom dresu, kvalitetu sigurno ima, ostaje mu da se Zidanu dokaže na terenu.

Dinamo na otvaranju dočekuje West Ham Hrvatski prvak otvara nastup u grupnoj fazi Europa Lige s engleskim klubom. Utakmica je na rasporedu od 18.45 , aizabranici Damira Krznara lovit će na Maksimiru veliku pobjedu protiv londonskog kluba. West Ham je plasman u...

Kovačić otpustio sve kočnice i igra fantastično

Mateo Kovačić igra maestralno u zadnje vrijeme Mateo Kovačić otpustio je sve kočnice i igra fantastičan nogomet. Mateo je izdominirao u zadnje tri kvalifikacijske utakmice u reprezentaciji, a još i bolje mu ide na klupskom planu. Chelsea je aktualni prvak Europe, a...