Kramarić zabio i asistirao u porazu Hoffenheima

Andrej Kramarić

Hrvati Stutgart

15.02.2020

Kramarić asistirao, pa i zabio, ali njegov tim svejedno izgubio

Andrej Kramarić konačno je 100% zdrav i u zadnje vrijeme pokazuje koliko je zapravo važan igrač za Hoffenheim. Ovo mu je tek dvanaesta utakmica u Bundesligi koju je odigrao ove sezone. A na svom kontu ima 7 postignutih golova i 3 asistencije.

S tim učinkom najbolji je strijelac svoje momčadi, a i drugi najbolji asistent. Jedino Skov ima jednu asistenciju više od našeg Krame.

U današnjoj utakmici bio je uvjerljivo najbolji igrač u svojoj momčadi, asistirao je za 1-1 u prvom poluvremenu, potom u drugom poluvremenu zabio i pogodak za 2-2, ali njegov tim je svejedno uspio izgubiti. S 3-2 su poraženi od Wolfsburga za kojeg je Josip Brekalo odigrao zadnjih 20ak minuta.

Tin Jedvaj se ustalio u prvoj momčadi Augsburga. Još jednom je odigrao jako dobro na poziciji stopera, njegov tim je remizirao s Freigburgom.

Dani Olmo već pokazuje da je veliko pojačanje za Leipzig

Dani Olmo koji je ove zime prešao iz redova zagrebačkog Dinama u Leipzig već se nametnuo treneru Leipziga. Danas je opet startao od prve minute i upisao asistenciju u uvjerljivoj pobjedi svog tima. Leipzig je na svom terenu s 3-0 svladao Werder.