Mladi Vatreni čini se ostaju bez Europskog Prvenstva

Hrvati Stutgart

12.11.2020

Mladi Vatreni najvjerojatnije ostaju bez plasmana na Euro

Kako je sve lijepo izgledalo nakon prvog poluvremena. Na semaforu je pisalo 0-2 za Hrvatsku i činilo se da to dečki samo mirno moraju privesti do kraja, ali nisu se Škoti predali.

Za Hrvatsku su lijepe pogodke zabili veznjaci Nikola Moro i Kristijan Bistrović. Moro je poentirao u 20. minuti nakon asistencije Majera, dok je drugi pogodak došao pet minuta poslije. Projektil Kristijana Bistrovića u mreži Škota.

U drugom poluvremenu druga priča. Škoti su smanjili na 2-1 u 54. minuti pogodkom koji ide na dušu Šempera. Nije smio ovako naivno primiti gol, a onda možda ključni detalj utakmice. Glup crveni karton dobija Borna Sosa i ostavlja svoje suigrače na cjedilu. Crveni odmah nakon gola Škota u 56. minuti, ionako uzdrmani Vatreni su primili sljedeći gol u 70. minuti preko McLennana.

Nakon što su izjednačili Škoti, dobili su i oni crveni karton u 72. minuti, pocrvenio je Gilmour. Škotima je odgovarao i remi da sačuvaju prvo mjesto, pa su to tako do kraja i uspjeli.

Prva je Škotska s 18, Česi su drugi sa istim brojem bodova, dok smo mi na trećem mjestu sa 17 bodova. Hrvatska si je ovim remijem znatno umanjila šanse za plasman na Euro. Škoti i Česi u puno boljoj situaciji.

Dinamo na otvaranju dočekuje West Ham Hrvatski prvak otvara nastup u grupnoj fazi Europa Lige s engleskim klubom. Utakmica je na rasporedu od 18.45 , aizabranici Damira Krznara lovit će na Maksimiru veliku pobjedu protiv londonskog kluba. West Ham je plasman u...

Kovačić otpustio sve kočnice i igra fantastično

Mateo Kovačić igra maestralno u zadnje vrijeme Mateo Kovačić otpustio je sve kočnice i igra fantastičan nogomet. Mateo je izdominirao u zadnje tri kvalifikacijske utakmice u reprezentaciji, a još i bolje mu ide na klupskom planu. Chelsea je aktualni prvak Europe, a...