Utorak, 16 travnja, 2024

Niko Kovač doveo Eintracht na drugo mjesto

Sjajan nogomet igraju nogometaši Eintrachta pod vodstvom Nike Kovača, samo je Bayern bolji od njih.Niko Kovač zaista radi sjajne stvari na klupi tima iz Frankfurta. Tim je bio u jako teškoj situaciji kad je Kovač došao. Prvo ih spasio od ispadanja, onda imao jako dobru prošlu sezonu i evo sada je u borbi čak i za Ligu Prvaka. Trenutno su na drugom mjestu sa 33 osvojena boda. Kod kuće su stigli do velike pobjede nad Borrusijom Mochengladbach.
Eintracht je slavio jučer sa 2-0, prvi gol je u 43. minuti zabio Kevin Prince Boateng. Pobjedu je potvrdio pred kraj utakmice Jović. Vrijedi istaknuti da je Hazard promašio penal u 78. minuti za gostujuću momčad, a naš reprezentativac Ante Rebić je igrao do 61. minute.
S tom pobjedom Kovač i njegovi puleni su se uspeli na drugo mjesto, ali naravno to je još uvijek kratkoročno jer svoje utakmice tek trebaju odigrati Schalke, Dortmund, Leverkusen i Leipzig. Velika borba bit će za mjesta koja donose Europu, ali sigurno će se tu nešto pitati i Niku Kovača.