Pavić i Mektić su nezaustavljivi u paru, strašna dominacija

Hrvati Stutgart

17.04.2021

Novo finale Mastersa za hrvatski teniski par Pavić-Mektić

Pavić i Mektić otkako igraju zajedno uspostavili su strašnu dominaciju u teniskim parovima. Ovo je već njihovo šesto finale u 2021. godini. Njihovi rezultati u novoj sezonu su impresivni, imaju nevjerojatnih 28 pobjeda i samo 3 poraza.

Danas su u polufinalu svladali par Zeballos/ Granollers sa 3-6, 7-5, 10-4! Bio je ovo jako težak meč, od starta je sve išlo u korist Zeballosa i Granollersa. Pavić i Mektić izgubili su prvi set, protivnička kombinacija je napravila prvi break u drugom setu, ali naši dečki se nisu predavali, dali su svoj maksimum i uspjeli preokrenuti rezultat.

U finalu će igrati protiv pobjednika susreta između kolumbijskog para kojeg čine Juan Sebastian Cabal i Robert Farah i britanskog para Neal Skupski i Daniel Evans.

Pavić broj jedan u parovima, Mektić četvrti

Ove godine su uvjerljivo najbolji par u svijetu tenisa, ali kako tek igraju zajedno od početka godine, još se broje i bodovi koje su prošle godine osvajali s drugim suigračima.

Tako je Mate u ukupnom poretku najbolji svjetski igrač u dublu, dok je Mektić četvrti. Ispred njega su Farah i Cabal. U pitanju su Kolumbijci s kojima bi se mogli susresti u finalu.

Situacija je jasna, vjerujemo da će dogodine oba naša tenisača imati jednak broj bodova i predvoditi ljestvicu kao najbolji par na svijetu. Sretno dečki!

Povratak na domaće travnjake nakon zimske pauze Nakon zimske pauze na terene se vraćaju i domaći nogometaši. Drugi dio sezone starta u petak utakmicom Istre i Gorice, odmah jedna zanimljiva utakmica između dvije ekipe koje ove sezone igraju oku ugodan nogomet. Ta...

Čilić podsjetio na najbolje dane karijere, pao je 5. igrač svijeta

MARIN ČILIĆ je u 3. kolu Australian Opena u fantastičnome meču pobijedio Andreja Rubljeva Marin je slavio u odličnom meču protiv Rusa s rezultatom 3-1 u setovima, ukupni skor bio je 7:5, 7:6, 3:6, 6:3 u korist našeg tenisača i tako je došao do jedne od najvećih...