Srijeda, 20 ožujka, 2024

Poznata su i preostala dva polufinalista Kupa, Gorica izbacila Hajduk, Istra bolja od Oriolika

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.7.7″ _module_preset=”default”][et_pb_row _builder_version=”4.7.7″ _module_preset=”default”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”4.7.7″ _module_preset=”default”][et_pb_text _builder_version=”4.7.7″ _module_preset=”default”]

Istra i Gorica se pridružuju Dinamu i Rijeci u polufinalu hrvatskog Kupa

Istra je bez većih problema svladala svog protivnika u četvrtfinalu hrvatskog kupa. Sreća je jako pomazila Istrijane koji su igrali s trećeligašem Oriolikom.
U gostima su ih lagano svladali s uvjerljivih 3-0. Dva gola je postigao Japanac, Taichi Hara koji se u kratkom vremenu nametnuo kao veliko pojačanje. U zadnjoj minuti, domaći igrač Živatović je nes(p)retnim autogolom postavio konačnih 3:0 za Istru.

Gorica razbila Hajduk

Gorica je na papiru imala dosta teži posao od Oriolika, ali je bez ikakvih problema svladala Hajduk koji je u Veliku Goricu došao u odličnoj formi, ali Gorica igra zaista jednu veliku sezonu i ispisuju povijest kluba.
S velikih 3-0 slavili su nad Splićanima. Još jednom je heroj bio Kristijan Lovrić. Taj momak ne prestaje parati protivničke mreže. Prvi gol je zabio već u 9. minuti, a drugi gol je došao u 82. minuti, dok je konačnih 3-0 postavio Nimely. Novi igrač Goričana nije mogao zamisliti bolji trenutak za prvijenac, gol za potvrdu prolaska u polufinale Kupa.
U polufinalu Gorica ide na Dinamo, dok će u drugoj utakmici snage odmjeriti Istra i Rijeka.[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]