Budimir briljira u dresu Mallorce, Rebić konačno zabio u dresu Milana

Rebićev prvijenac u dresu Milana
Čini se da dolaze bolji dani za Antu Rebića u dresu Milana. Lijepo je iskoristio priliku koju je dobio u kup utakmici, bio je rastrčan, imao dosta ključnih dodavanja, ali nije zabio ni asistirao.

Danas je konačno stigao i konkretan učinak u dresu Milana. Nakon prvog poluvremena, umjesto Bonaventure je ušao u igru naš Ante i nakon samo tri minute stigao je do prvog pogotka. Odlično ga je uposlio Conti i s nekih 5-6 metara lijepo je loptu posremio u mrežu nemoćnog vratara Udinesea.

Dugo je čekao na prvi gol za Milan, a drugi je došao veoma brzo. U 93. minuti zabio je Rebinho za pobjedu Milana. Milan je slavio s 3-2 u utakmici s Udineseom.

Budimir materijal za reprezentaciju!?

Ante Budimir igra jako dobro u dresu Mallorce ove godine. Danas je postigao dva gola u važnoj pobjedi Mallorce nad velikom Valencijom. Ante je u 22. minuti zabio za 2-0, a već u 41. minuti zabio je i svoj drugi pogodak.

Njegov tim je na kraju s 4-1 svladao nemoćnu Valenciju. Budimir u ovoj sezoni ima 8 golova u La Ligi, a dodao je i jednu asistenciju. Od napadača trenutno imamo Petkovića i Kramarića, a vrlo lako moguće da se u krugu reprezentativaca ubrzo nađe i Budimir.