Senzacija nad senzacijama: Poznat prvi finalist hrvatskog kupa

Hrvati Stutgart

14.04.2021

Senzacionalna Istra je prvi finalist kupa

Istra po drugi put u svojoj povijesti zaigrat će u finalu hrvatskog kupa, U derbiju Učke slavili su u duelu protiv Rijeke. Odlična utakmica koja je mogla otići u oba smjera.

Istra je odigrala fenomenalno prvo poluvrijeme, već od 7. minute povela je pogodkom Šutala. U 23. minuti vodstvo je povećao Japanac Hara, dok je pred sami kraj prvog poluvremena poentirao i Guzina, tako je Istra otišla s velikih 3-0 na poluvrijeme.

Goran Tomić nezadovoljan prikazanim, napravio je tri promjene na poluvremenu i Rijeka je zaigrala znatno bolje u nastavku utakmice. Već u 51. minuti smanjo je Drmić na 3-1, dok je u 72. minuti zabio Murić nakon udarca s bijele točke. Rijeka je pokušavala do kraja, ali na kraju bliže je golu bila Istra u 81. minuti kada je Capan spasio jednu loptu sa gol linije.

Jako uzbudljiva utakmica, na kraju može se reći zaslužena pobjede Istre. Još uvijek su u grčevitoj borbi za opstanak, ali i uz to ispisuju zlatna slova svoje povijesti. Istra će u finalu igrati protiv boljeg iz duela Dinama i Gorice.

ISTRA – RIJEKA 3:2
(Šutalo 7′, Hara 23′, Guzina 44′ / Drmić 53′, Murić 72′-11m)

Povratak na domaće travnjake nakon zimske pauze Nakon zimske pauze na terene se vraćaju i domaći nogometaši. Drugi dio sezone starta u petak utakmicom Istre i Gorice, odmah jedna zanimljiva utakmica između dvije ekipe koje ove sezone igraju oku ugodan nogomet. Ta...

Čilić podsjetio na najbolje dane karijere, pao je 5. igrač svijeta

MARIN ČILIĆ je u 3. kolu Australian Opena u fantastičnome meču pobijedio Andreja Rubljeva Marin je slavio u odličnom meču protiv Rusa s rezultatom 3-1 u setovima, ukupni skor bio je 7:5, 7:6, 3:6, 6:3 u korist našeg tenisača i tako je došao do jedne od najvećih...