Četvrtak, 18 travnja, 2024

Senzacionalni Krama i Hoffenheim srušili Bayern

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”3.29.3″ fb_built=”1″ _i=”0″ _address=”0″][et_pb_row _builder_version=”3.29.3″ _i=”0″ _address=”0.0″][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”3.29.3″ _i=”0″ _address=”0.0.0″][et_pb_text _builder_version=”3.29.3″ _i=”0″ _address=”0.0.0.0″]

Kramarić i ekipa srušili Bayern, već peti gol ove sezone u Bundesligu za Kramu

Andrej Kramarić igra u fantastičnoj formi na startu nove sezone. Glavni je igrač Hoffenheima, zabija iz utakmice u utakmicu. Novi gol je stigao u najtežoj utakmici sezone protiv Bayerna.

Hrabri Hoffenheim je zabio čak 3 gola bavarskom velikanu koji se izgleda opustio nakon osvajanja UEFA Super Kupa protiv Seville. Išao je Flick odmoriti Goretzku i Lewandowskog, a to je Hoffenheim znao iskoristiti.

Poveli su domaćini s 2-0, golove su postigli Bičakčić i Dabbur, na 2-1 do poluvremena smanjio je Kimmih.

U drugom poluvremenu, u 77. minuti gol je postigao Andrej Kramarić.  Drugi gol za potvrdu velike pobjede 4-1, zabio je u 91. minuti nakon kaznenog udarca. Krami je ovo već peti gol u Bundesligi nakon samo dva odigrana kola. U prošloj rundi zabio je hattrick.

Zabio je Kramarić i dva gola u utakmici njemačkog kupa. Dakle, nakon tri utakmice u novoj sezoni Kramarić je već na nevjerojatnih sedam postignutih golova i najzaslužniji je za tri pobjede Hoffenheima na startu sezone.

Bravo Krama, samo tako nastavi i u reprezentaciji!!