Home Sport Sjajan dan za Hrvate u Bundesligi, golovi Kramarića i Pjace

Sjajan dan za Hrvate u Bundesligi, golovi Kramarića i Pjace

0

Kramarić zabio peto kolo zaredom, Pjaca strijelac za pobjedu Schalkea.Sjajan dan za Hrvate u Bundesligi. Peto kolo zaredom pogodak je postigao fenomenalni Andrej Kramarić koji igra u životnoj formi. Zabio je prelijep pogodak za 1-0 u 30. minuti. Visoko je skočio i iz gotovo nemoguće situacije matirao suparničkog vratara. Definitivno jedan od ljepših golova ove sezone. Nije stao na tome, u 50. minuti upisao sjajnu asistenciju. Nakon njegove asistencije zabio je Gnabry. Igrao je do 73. minute, pri izlasku je zasluženo dobio veliki pljesak. Hoffenheim je slavio sa 2-0 protiv Augsburga, a igrač utakmice definitivno je Krama.
Marko Pjaca zabio je svoj drugi gol u Bundesligi. Konačno je dobio priliku od prve minute i odmah je iskoristio. U 37. minuti utakmice sjajno je pogodio na asistenciju Di Santa. Marko je na terenu bio do 66. minute, bio sigurno najbolji igrač na terenu i zbog njega je Schalke stigao do važne pobjede 1-0. Vjerujemo da će nakon ove sjajne partije Marko redovito biti prvotimac.
Do velike pobjede stigao je Niko Kovač sa svojim Frankfurtom. Stigli su do pobjede 1-0 na svom terenu protiv Hannovera. Jedan od zapaženijih je bio Ante Rebić. Ipak ovaj put Rebić nije stigao do pogodka, iako je imao par dobrih situacija. U redovima Hannovera nije igrao Elez koji je susret odgledao sa klupe.
Tin Jedvaj i njegov Leverkusen su stigli do velike gostujuće pobjede kod Wolfsburga za koji nastupa Josip Brekalo. Završilo je 2-1 za Bayer. Brekalo je igrao do 67. minute, nije igrao baš najbolje. Mnogo izgubljenih duela, bez učinka, zato je i zamijenjen. S druge strane Jedvaj nije igrao od prve minute, ušao je na poluvremenu umjesto Svena Bendera i vrlo korektno odradio svoj posao u defanzivi.
U ovom terminu je još odigrana utakmica između Hamburga i Mainza. Završilo je 0-0, pri čemu je Mainz promašio penal. Nakon tog starta HSV je ostao s igračem manje. Priliku sa bijele točke nije iskoristio Kostić.