Tek što se vratio, Ćorluka se opet povrijedio

Hrvati Stutgart

15.03.2018

Vedran Ćorluka zaista nema sreće sa ozljedama

Nogometaši Atletico Madrida su ostvarili veliku pobjedu u Moskvi, svladali su neuvjerljive domaćine sa velikih 5-1 i tako sa ukupnim rezultatom 8-1 idu u četvrtfinale Europske Lige. Težak poraz za Lokomotiv, ali veliki udarac i za klub i za našu reprezentaciju je ozljeda stopera Vedrana Ćorluke.

Čarli zbog ozljede nije bio na terenu čak 320 dana i nedavno se opet vratio na terene. Stigao je odigrati tri utakmice i opet se povrijedio. Izašao je u 75. minuti sa bolnom grimasom čini se zbog novih problema sa Ahilovom tetivom. Kronične povrede ga muče kroz cijelu karijeru, a tu Ahilovu tetivu je operirao u travnju prošle godine u Finskoj. Ubrzo će se znati pravi detalji ozljede, nadamo se da ovaj put nije tako ozbiljno i da će samo nekoliko dana biti van kadra Lokomotiva. Ćorluka je veliki lider i bila bi ogromna šteta kada bi dočekali Svjetsko Prvenstvo bez njega.

Ćorluka dakle igru napustio u 75. minuti, a na drugoj strani Vrsaljko je odigrao drugo poluvrijeme utakmice. U odličnoj predstavi Atletica golove su postizali Angel Correa(16′), Saul Niguez(47′), Fernando Torres(65′ – 11m, 70′) i Antoine Griezmann(85′), dok je gol za Lokomotiv zabio Maciej Rybus(20′).

Dinamo na otvaranju dočekuje West Ham Hrvatski prvak otvara nastup u grupnoj fazi Europa Lige s engleskim klubom. Utakmica je na rasporedu od 18.45 , aizabranici Damira Krznara lovit će na Maksimiru veliku pobjedu protiv londonskog kluba. West Ham je plasman u...

Kovačić otpustio sve kočnice i igra fantastično

Mateo Kovačić igra maestralno u zadnje vrijeme Mateo Kovačić otpustio je sve kočnice i igra fantastičan nogomet. Mateo je izdominirao u zadnje tri kvalifikacijske utakmice u reprezentaciji, a još i bolje mu ide na klupskom planu. Chelsea je aktualni prvak Europe, a...