Home Sport Velika drama u Egiptu, Hrvatska do remija s Japanom

Velika drama u Egiptu, Hrvatska do remija s Japanom

0

Nevjerojatna drama na otvaranju SP

Kakvo prvo poluvrijeme Japana. Gubili smo u jednom trenutku čak i šest razlike. Naša obrana je bila nepokretljiva, curila je na sve strane, prelagano su nam Japanci zabijali, a golmani nisu mogli ništa obraniti.
Izludio nas je njihov vratar Iwashita koji je obranio sedam udaraca u prvom poluvremenu, a Agarie je zabio šest golova. Kod nas je vukao samo Marino Marić.
U zadnje minute ušlo se s egal rezultatom, igralo se gol na gol i tako je ostalo do kraja. Nekako smo izvukli neriješeno, zabili smo gol par sekundi prije kraja.
Iznenadio nas je Japan, ovo nikako nismo očekivali od naših dečki. Izgleda da smo malo podcijenili neumorne Japance koji su odigrali i iznad svojih mogućnosti.
Čupić nam je donio remi par sekundi prije kraja a sedam metara. Utakmica je završila rezultatom 29-29. Morat ćemo se uozbiljiti u ostalim utakmicama. Ništa naravno nije izgubljeno, ovo je grupa koja se može i mora proći, ali do kraja nam trebaju obe pobjede da u sljedeći krug prenesemo tri boda.