Zubčić osvojio srebro na Svjetskom Prvenstvu u paralelnom veleslalomu

Hrvati Stutgart

16.02.2021

Prve medalja na Svjetskim prvenstvima za Filipa Zubčića

FILIP ZUBČIĆ, najbolji hrvatski skijaš, osvojio je srebrnu medalju na Svjetskom prvenstvu u paralelnom veleslalomu, disciplina je to u kojoj su se po prvi put dijelile medalje.

Ova srebrena medalja prva je za Filipa na Svjetskim prvenstvima i prva medalja sa Svjetskog prvenstva za hrvatsko skijanje nakon dugih osam godina.

Zubčić je u osmini finala izbacio Nijemca Luitza. U četvrtfinalu je bio brži od Amerikanca Radamusa Rivera.

U polufinalu je hrvatski skijaš protiv Švicarca Meillarda i prošao u finale. Meillard je na kraju osvojio broncu.

U finalu se Zubčić borio protiv Francuza Mathieua Faivrea. Francuz je bio brži u obje vožnje. Na kraju je Zubčić ukupno zaostao 48 stotinki i osvojio srebro.

Povratak na domaće travnjake nakon zimske pauze Nakon zimske pauze na terene se vraćaju i domaći nogometaši. Drugi dio sezone starta u petak utakmicom Istre i Gorice, odmah jedna zanimljiva utakmica između dvije ekipe koje ove sezone igraju oku ugodan nogomet. Ta...

Čilić podsjetio na najbolje dane karijere, pao je 5. igrač svijeta

MARIN ČILIĆ je u 3. kolu Australian Opena u fantastičnome meču pobijedio Andreja Rubljeva Marin je slavio u odličnom meču protiv Rusa s rezultatom 3-1 u setovima, ukupni skor bio je 7:5, 7:6, 3:6, 6:3 u korist našeg tenisača i tako je došao do jedne od najvećih...