Srijeda, 20 ožujka, 2024

Kramarić i Rebić tresu mreže u Bundesligi!

Kramarić i Rebić odlično započeli u 2019. godini!…Naši reprezentativni nogometaši odlično su zaigrali i u drugom kolu Bundeslige u 2019. godini. Odmah su nastavili sa odličnim igrama kao i prošle godine. Andrej Kramarić je zabio dva komada protiv Freiburga, dok je Ante Rebić zabio za svoj Frankfurt u meču protiv Werdera, a strijelac je bio i u prošlom kolu.

Kramarić je predvodio svoj Hoffenheim do važne pobjede nad Freiburgom. Nakon poraza u prošlom kolu kod Kovačevog Bayerna, Hoffenheim je odigrao na puno višoj razini i sa 4-2 dobio Freiburg. Krama je zabijao za 2-1 i 3-1 u razmaku od 13 minuta, prvi pogodak je zabio s bijele točke, dok je drugi postigao nakon dobre asistencije Demibraya. Odlična partija hrvatskog reprezentativca.
Ante Rebić također u odličnoj formi, nakon što je u prošlom kolu zabio prekrasan pogodak protiv Freiburga, koji očito leži našim dečkima, zabio je i Werderu, još jedan jako važan gol i opet je to prekrasno izveo naš Imoćanin, neobranjiv šut u 35. minuti nakon dobrog proigravanja De Guzmana.
Odličan početak u 2019. godini, nadamo se da će i dalje nastaviti trpati mreže u istom ritmu. Kramarić je trenutno na 8 golova i 2 asistencije što se tiče ove sezone u Bundesligi, dok je Rebić na 7 golova i 3 asistencije.