Srijeda, 24 srpnja, 2024

NAŠI VANI: Vlašić maestralan, odlični golovi Broza i Perišića….

Odličan vikend za hrvatske nogometaše diljem Europe.Maestralan nastup Niksija u utakmici s Krasnodarom

Fantastičnih 45 minuta odigrao je Nikola Vlašić u dvoboju njegovog CSKA protiv Krasnodara. Niksi je napravio pravi dar-mar u prvom poluvremenu. Prvo je u 9. minuti izborio jedanesterac, da bi ga sam pretvorio u pogodak minutu kasnije. Zatim je u 37. minuti asistirao Chalovu za 2-0, a samo tri minute kasnije još jednom se upisao u strijelce. Impresivna statistika našeg reprezentativca, a vrijedi napomenuti da su od prve minute za CSKA startala još 2 Hrvata – Bistrović i Šarlija,

Budimir zabio 2 gola u španjoskoj La Ligi

Odličan nastup u španjolskom prvenstvu u utakmici Mallorce i Getafea imao je Ante Budimir. Budimir je zabio 2 gola za Mallorcu, ali to nije bilo dovoljno za njegov klub koji je bez obzira na odličan nastup ovog Hrvata teško poražen. Getafe je na kraju slavio s 4-2, ali prvi golovi Budimira u La Ligi, važni za podizanje samopouzdanja i nastavak sezone.

Brozović načeo Milan, Lukaku dokrajčio

Još jednu odličnu utakmicu za Inter odigrao je trenutno najvrijedniji hrvatski reprezentativac. Marcelo Brozović zabio je prvi gol u milanskom derbiju, u 49. minuti zabio je pogodak popularni Broz, a malo mu je pomogao i nesretni branič Milana kojeg je lopta malo zakačila i promijenila smjer što je prevarilo vratara Milana. Za Milan je u drugom poluvremenu u igru ušao Ante Rebić, ali nije uspio pomoći svojoj momčadi da izbjegne poraz.

Perišić strijelac u visokoj pobjedi Kovačevog Bayerna

Niko Kovač je pred kraj prijelaznog roka u svoju momčad doveo hrvatskog reprezentativca Ivana Perišića i zasad se to čini kao odličan spoj. Perišić je polako pohvatao konce igre u Bayernu i već je zabio svoj drugi pogodak za Bavarce, a na kontu ima i 2 asistencije. Odlična statistika nakon 4 odigrane utakmice.

Bilićev WBA jedini bez poraza nakon 8 kola Championshipa

Slaven Bilić zasad radi odličan posao u drugoj engleskoj ligi. Nakon 8 odigranih kola. jedino momčad koju vodi Slaven Bilić ne zna za poraz u domaćem prvenstvu. Nakon 8 kola imaju 16 bodova na kontu. 4 pobjede i 4 remija za Bilićeve momke među kojima je i jedan Hrvat i potencijalni reprezentativac – Filip Krovinović.