Subota, 27 srpnja, 2024

Rapsodija Bišćanovih mladića, 4 utakmice – 4 pobjede

Hrvatska U21 reprezentacija leti na krilima Roka Šimića, sina legendarnog Darija Šimića

Mladi Vatreni igraju odlično u kvalifikacijama za Europsko Prvenstvo. Stigla je nova generacija mladih reprezentativaca i zasad izgledaju kao fantastična klapa. U četiri kvalifikacijske utakmice ostvarili su isto toliko pobjeda.
Bišćanovi mladići igraju lepršavo i oku ugodno i trenutno su lideri skupine A u kojoj se još nalaze Norveška, Azerbejdžan, Estonija, Austrija i Finska.
Dosad smo igrali dva puta s Azerima, po jednom s Finskom i Norveškom. U današnjoj utakmici s Azerima sve je riješeno na samom startu utakmice, već u 25. minuti imali smo vodstvo 3-0. A do kraja poluvremena zabili smo i četvrti gol.
Odlične partije u reprezentativnom dresu pruža Roko Šimić, sin legendarnog Darija Šimića igra na poziciji napadača i jako je efikasan. Danas je zabio 3 gola i ukupno ima 5 pogodaka u dosad četiri odigrane utakmice.
U prošlim utakmicama posebno se istakao Luka Sučić koji je odličnim potezima zavrijedio i debi u A reprezentaciji, tako da nam se čini da nema nikakve brige za budućnost hrvatskog nogometa, nove mlade snage kucaju na vrata.