Petak, 26 srpnja, 2024

Velika pobjeda nad Srbijom, još jedan korak dijeli nas od drugog kruga natjecanja

Hrvatska je jako blizu drugog kruga natjecanja

U prvom poluvremenu gledali smo pravu rovovsku bitku u prvom dijelu. Izmjenjivalo se vodstvo, igralo jako čvrsto, ali na krilima i klasu našeg najboljeg igrača – Cindrića, Hrvatska je na predah otišla s prednošću od 11-9.
U drugom poluvremenu nastavili smo držati vodstvo do kraja utakmice. Kao ključni trenutak mogle bi se izdvojiti tri uzastopne obrane Mate Šunjića, bili su to sve sami ziceri koji su uvukli nervozu u srpske redove, a podigli samopouzdanje naših momaka.
Do pobjede osim Šunjića nosili su nas Lučin, Čupić, Cindrić i Martinović, svaki je povukao u određenim dijelovima utakmice kad je bilo gusto. Dobar je bio i Jaganjac u prvom poluvremenu, ali u drugom se nije pojavio zbog neke povrede, nadamo se da nije ništa ozbiljno.
U zadnjoj utakmici igramo s Ukrajinom koja je upisala dva poraza u grupi i vjerujemo da ćemo svojom drugom pobjedom osigurati drugo mjesto i plasman u knock-out fazu Europsko Prvenstva. Idemoooo!!!